Правила підбору ювелірних прикрас

Безліч разів мої подруги, знайомі та клієнти обирали невдалі прикраси для себе чи отримували такі в подарунок. І зараз мені ставлять десятки запитань щодо вибору, стилізацій та поєднань.

Саме тому сьогодні я відповім на найпопулярніші з них та спростую міфи про ювелірний гардероб.

Універсальні вироби, тобто такі, які будуть доречні й на щодень, і на особливі події, є основою вашого ювелірного гардероба. Щоб подібні прикраси були актуальними тривалий час, важливо, аби вони гармоніювали з вашими лініями зовнішності.

Колір металу

Оцініть колір свого волосся, шкіри та очей. Якщо в зовнішності переважають теплі відтінки, у портретну зону розміщуйте прикраси з жовтих металів. І навпаки — холодному підтону підійдуть метали з холодним фінішем.

(1. @blancamiro)

Якщо теплих та холодних кольорів у зовнішності порівну, то ваш підтон нейтральний, і ви можете вибрати будь-який відтінок металу, залежно від того, що прагнете підкреслити.

Форми прикрас

Роздивіться своє обличчя та тіло. Помічаєте м‘якість форм, плавні лінії? Підбирайте такі ж ювелірні вироби. Бачите чіткість, видовжені лінії та кути? Зверніть увагу на геометричні вироби з чіткою формою.

@leandramco

Чи можна поєднувати метали та кольори в межах одного комплекту

Якщо колись діяло правило, що має бути в одному образі не більше трьох прикрас чи не більше трьох кольорів, забуваємо про такі рекомендації. З практикою та набуттям великого досвіду, я вивела декілька основних принципів міксу прикрас: вироби однакові за стилем, але різних кольорів; вироби, у яких уже присутні декілька відтінків (золотий та срібний фініш, до прикладу). Щобільше, важливо, щоб прикраси гармоніювали з формою і текстурою одягу.

@blancamiro

Далі ще цікавіше: коли в одній зоні прикраси різні за кольором, але тісно наближені, наприклад, кілька каблучок на одній руці з різних металів. Однак важливо не перевантажувати образ. Обирайте два основних метали. А якщо хочеться справити враження, привернути увагу до себе, бути почутим, то додаємо більшу кількість прикрас на руки, особливо, якщо у вас активна жестикуляція.

Маленькі чи масштабні за розміром прикраси?

Щоб маленькі прикраси працювали, має бути їхнє нашарування — декілька прикрас в одній стилістиці або ж полярній. Масштабні працюють чудово з різними стилями в одязі.

Уміння працювати з прикрасами якісно вплине на щоденні ансамблі, а ще дасть змогу легко відходити від догм і розважатись, транслюючи різні настрої.

Тож вивчайте й порушуйте правила разом з MODETON на вебінарі «Ювелірний гардероб. Все про прикраси, їх вибір та стилізацію» від персональної та корпоративної стилістки Ольги Галушки й гемолога та інсайдерки ювелірного бізнесу Ірен Равчук.

Блог

Elle
ексклюзивно для ELLE
5 питань, які допоможуть визначитися з покупкою
Ми живемо в дуже цікавий час: вибір речей серед брендів різного масштабу такий шалений, що, якби ми не підключали свідому сторону, наші гардероби ламалися б від кількості та різноманіття одягу й аксесуарів
Elle
ексклюзивно для ELLE
5 вічних моделей кросівок
Хочу привернути вашу увагу та почати статтю тим, що в гардеробі стилістки, яка пише цю статтю, усього п‘ять пар кросівок. Не знаю, чи це багато, чи мало, але три з них спеціалізовані — для занять спортом.
Elle
ексклюзивно для ELLE
5 необхідних речей для літа в місті
Знаю, що влітку хочеться виглядати зібрано, стильно та не надто відкрито, особливо якщо мова йде про гардероб для міста.
Отримувати
останні новини
Вітаю, ви успішно підписалися!
Щось пішло не так, спробуй ще раз!